Prach & fotky

Prach & fotky
Před nějakou dobou jsme odinstalovali naši první výstavu, která byla k vidění v prostoru galerie v Rock Café. Teď nám tu leží na stole skoro čtyřicet fotografií a už je na nich celkem slušná vrstva prachu. To nám přijde docela škoda, a tak jsme si řekli, že by bylo fajn je poslat mezi vás. Tedy pokud má někdo zájem.

Slavnostně tedy dáváme na vědomí, že máme 38 fotografií na lesklém foto papíře o rozměru 30 x 40 cm (2 jsou v rozměru 30 x 50 cm). Jednak moc nechceme, aby nám tu zabíraly místo, a taky popravdě potřebujeme nějaký peníze na pivo, protože plzínka v Lokále je zase o pár korun dražší, takže obrázky s radostí pošleme do světa. Stejně jako Bimbác vyměnil obrázek princezny za polívku s chlebem.

Trošku jsme si lámali hlavu s tím, za kolik je budeme „střílet“ – oscilovali jsme někde mezi 78 a 9 322 korunami za kus, ale nakonec jsme si řekli, že cenu necháme jen na vás a každý si může určit, na kolik si danou fotografii cení. Pro pražáky k tomu přikládáme ještě jednu podmínku a to, že předání proběhne v některém z Lokálů :D

Ke každé fotce dostanete na papírku i krátký příběh, který se k ní váže, a taky náš velmi originální a jistojistě humorný pozdrav. Pokud si chcete ozdobit toaletu, garáž nebo budoár, mrkněte do fotogalerie pod článkem a napište nám.

Jdeme si kousat nehty a stopovat čas, kdy napíše první zájemce.

Galerie

Prach & fotky | Fandíme filmu Prach & fotky | Fandíme filmu Prach & fotky | Fandíme filmu Prach & fotky | Fandíme filmu Prach & fotky | Fandíme filmu Prach & fotky | Fandíme filmu

Written by

Eshop

beer with travel eshop

About

astrif fifth

Dva kamarádi od dětství. Máme rádi vlaky a pivo. Sem tam někam jedeme a pak o tom vyprávíme a píšeme.

Follow

Categories